5 ideed skandinaavia stiilis kodu värskendamiseks

Skandinaavia stiil on tuntud oma lihtsuse, puhtuse ja funktsionaalsuse poolest. Siin on Sulle 5 ideed, kuidas värskendada oma kodu uueks hooajaks.
Värviaktsendid ja tekstuurid: Lisa neutraalsele skandinaavia
sisekujundusele värviaktsente ja tekstuure. Kasuta pastelseid toone, näiteks õrna roosat, helekollast või pehmet sinist patjade, pleedide ja dekoratiivesemete abil. Samuti saad lisada tekstuuri näiteks looduslike materjalidega nagu vill, lina, puit, rotang, bambus, jute jms.
Rohelised taimed: Skandinaavia interjööris on taimed suurepärane viis
värskuse ja elavuse lisamiseks. Lisa erinevaid toataimi, nagu näiteks monstera, fiikus, havisaba, sulgvõhk või õhutaimed. Taimed toovad looduslikku ilu siseruumi ja aitavad luua lõõgastava atmosfääri.
Minimalistlik seinakunst: Lisage seinale minimalistlikke kunstiteoseid.
Vali seintele lihtsaid ja õhulisi geomeetrilisi kujundeid või abstraktseid mustreid. Need sobivad suurepäraselt skandinaavia stiilis interjööri ning aitavad luua rahulikku ja kaasaegset õhkkonda.
Valgustus ja lambid: Valgustus on skandinaavia stiilis äärmiselt oluline.
Värskenda oma valgustust lisades näiteks pilkupüüdvaid valgusteid, nagu ilusad ripplambid, laualambid või põrandalambid. Vali valgusteid, mis sobivad hästi lihtsa ja funktsionaalse disainiga ning valgustavad ruumi ühtlaselt. Valgusti kuppel võib olla nii klaasist, tekstiilist kui ka punutud rotangist.
Hoiuruumi optimeerimine: Skandinaavia stiil väärtustab hästi
organiseeritud ja minimalistlikku ruumi. Värskenda oma kodu hoiuruumi efektiivselt ja korrapäraselt. Kasuta näiteks avatud riiuleid raamatute ja dekoratiivesemete paigutamiseks või vali multifunktsionaalseid korve, tumbasid, kapikesi, mis pakuvad nii ladustamisvõimalust kui ka stiilset välimust.

Oluline on meeles pidada, et skandinaavia stiilis sisekujundus põhineb lihtsusel ja funktsionaalsusel. Värskenduste tegemisel keskendu detailidele ja tasakaalule, et säilitada ruumi avatud ja avar tunne ning luua kodus rahulik ja meeldiv atmosfäär.

Pehmed toonid, naturaalsed materjalid ja peened mustrida on kaunilt välja toodud selles helges ja avaras ruumis. Sofia Lind imekaunid ja maalilised postrid kaunistavad nii seina kui riiulit.
Rohkem valikuid leiad siit. Puidust mööbel ning pehme looduslikust jutest vaip loob koheselt hubase meeleolu.
Eelmine
Case study: Omanäoline vintage mööbel valgusküllases kontorikompleksis
Järgmine
Vintage detailidega hubane interjöör

Vastused puuduvad

Email again: