Vintage detailidega hubane interjöör

Valge interjööriga 63 m2 korter näitab nii mööbli kui ka aksessuaaride oskuslikku paigutust, mis moodustavad interjööris täiusliku terviku.


Interjöörist leiab nii antiikseid talupoja stiilis mööbliesemeid kui ka mitmeid erinevaid modernseid Taani ja Rootsi disainesemeid ja aksessuaare. Köök on samuti valgusküllane ja skandinaavia stiilis. Köögimööbel on lihtne, betoonist töötasapinnaga, mis on elanike enda tehtud.

Töötasapinna kohal asetsevad kaks avatud riiulit üksikute esemete hoiustamiseks. Riiuli külge on paigaldatud valgusti, mille valgust on võimalik suunata töötasapinnale. Köögi nurgas on väike lahtikäiv laud koos taburettidega, millel on pehmed lambanahast istmekatted. Köögist avaneb vaade otse suurele maitsekalt sisustatud elutoale, kus on ruumi nii pehmele mööblile kui söögilauale.

Magamistuppa sisenedes avaneb hubane magamistoa interjöör, mida täiustavad nii vana antiikne talupoja stiilis kapp kui ka mitmed erinevad modernsed disainesemed ja aksessuaarid. Voodi mõlemal küljel on öökapi asemel kasutuses puidust pingid, mille kohal IKEA seinale kinnitatavad RANARP stiilsed lambid, valge metallist kupli ja kuldsete detailidega. Kupli osa on liigutatav. Valgete seinalampide õhulisus seinal ühildub valge String seinariiuliga - neid ühendab seinal olev maal ja voodi koos pehme monokroomsetes toonides tekstiilidega. Voodi vastasseinas asub maast laeni, stiilne, ülejäänud mööbli ja detailidega ühilduv, sisseehitatud kapp. Kapi ees on värvi lisamas igapäevaste riiete ja kottide jaoks riidestange. Toa akent on ilmestamas kaunis kummi-viigipuu, mille kõrval veel üks roheline potitaim, lillepoti ümbriseks on kasutatud paberkotti.


Tekst ja fotod: scandinavianhome.ee/?view=article&id=840&catid=15