TEENUSED

SISEKUJUNDUSE KONSULTATSIOON JA STILISTIKA


Kas vajaksid abi sisekujunduse loomisel ning sooviksid, et  keegi aitaks värvitoonide, materjalide, valgustite, mööbli või aksessuaaride valimisel?

Kui sulle meeldib minu varasemate objektide ning valminud tellimustööde (mööbli) stiil ja käekiri siin kodulehel, siis oled oodatud ühendust võtma, sest pakun sisekujunduse konsultatsiooni, aitan sul kontseptsiooni luua, ideed kokku sobitada ning soovi korral saame lisada interjööri ka taaskasutust.

Küsi pakkumist 
mooblistuudio@gmail.com

HINNAKIRI 

Konsultatsioon tunnihinna alusel - 50€/h
Teenus sobib, kui sul on paar küsimust, mida arutada ja konsulteerida sooviksid.

Sisekujunduse konsultatsioon 2 h - 150€
Sisekujunduse ideede kaardistamine ja kontseptsioon + lisaks moodboard (ideekavand koos piltidega).
Teenus sobib siis, kui soovid, et tuleksin kohapeale vaatama (väljaspool Tartut lisandub transpordi hind) ning aitaksin vastuse leida rohkematele küsimustele. Selle konsultatsiooni pikkus 2 h ning tulemusena valmib ruumi ideekavand värvitoonidest, kasutatavatest materjalidest, ideed mööbli ning valgustite osas. Lisaks moodboard (ideekavand) pdf failina + kirjeldused ja toodete soovitused. Suurema töömahu puhul lisatund 50€.

Saada pakkumise saamiseks kindlasti infot objekti kohta (pildid ja hetkeseis, plaan, ruumi vajadused, personaalsed soovid, ruumi pindala jne), saame juba lähtuvalt sellest infost edasi liikuda.
Tellimusmööbli puhul saan aidata ka spetsialisti soovitada, valida materjalid ning värvitoonid.


MÖÖBLI RESTAUREERIMINE JA TELLIMUSTÖÖD


Parim projekt valmib koostöös - tule oma kulunud tooli, kummuti või mõne muu mööbliesemega ning teeme selle värskeks ja kauniks.
Iga mööbliese on unikaalne, seetõttu väärib kindlasti taastamist ja renoveerimist. Anna mööblile uus võimalus.

Taastamisse võtan vastu puhtaid, konstruktsioonilt terveid esemeid, mis on mõõtudelt väiksemad (riidekappide, voodite jms ning pehme mööbli puhul kahjuks teenust ei paku, stuudio ruum on selleks liiga väike).
Peamiselt tegelen toolide, kummutite, väiksemate kappide, öökappide, raamaturiiulite jms. renoveerimisega, saada oma mööblist pilt ning saame edasist ideed juba täpsemalt arutada.
Polsterdustöösid ei paku, kuid saan omaltpoolt soovitada spetsialiste sellel alal. Olen ise varasemalt väiksemaid polsterdusi teinud toolidele ja istepinkidele, sõltuvalt konstruktsiooni keerukusest.


Tellimustööde hind kokkuleppel.
Küsi pakkumist
mooblistuudio@gmail.com


VALIK TEHTUD TÖÖSID