MEIST

Väike Mööblistuudio on 2019 aastal asutatud taaskasutust ja põhjamaist sisekujundust väärtustav stuudio ja sistuse e-pood, mis tegutseb Tartus. Alustasime väikesel stuudio pinnal vaid tellimustööde tegijana, kuid alates 2021 on avatud lisaks e-pood ning showroom klientide jaoks, mis asub Aleksandri 9 Tartus. Meid on võimalus külastada kokkuleppel - tulla oma silmaga vaatama ning toodetega tutvuma. Selleks anna meile märku oma soovist ning saame siis juba täpse aja kokku leppida.

Armastus vintage mööbliesemete vastu koos naturaalse viimistluse, autentsuse ja käsitööga on see, millele meie ettevõte on üles ehitatud ja mis meid jätkuvalt edasi kannab. Loome oma brändi pühendudes kaunile kodule ja kliendile, kes hindab naturaalsust ja ilu end ümbritsevas ruumis. 

Usume, et materjalid ja värvid räägivad universaalset keelt ning et teie kodu või ruum on koht, kus saate oma lugu edasi anda, sest iga inimese kodu peegeldab just tema ainulaadset isikupära.

KOOSTÖÖD

Teeme hea meelega koostööd inimeste ja ettevõtetega, kes jagavad meie imetlust käsitöö, taaskasutuse, naturaalsete materjalide ja kvaliteetse skandinaavia disaini vastu ning kes soovivad ümbritsevat ruumi paremaks muuta. Tahame oma inspiratsiooni teiega jagada – näidata, miks on taastatud sisustuse ostmine teadlik ja keskkonnasõbralik ning kaunis samal ajal. Ning kuidas skandinaavialik disain ning sisustus sellega imeliselt haakub.

Asi ei ole alati täiuslikkuses, vaid parema poole püüdlemises ja seda soovime teha iga päev. Usume, et ei pea tegema kompromissi kvaliteedi, disaini või väärtuste osas, et sisustada oma kodu või kontor vastutustundlikult ja kaunilt.


TELLIMUSTÖÖD

Pakume klientidele võimalust renoveerida meie juures teenusena oma mööblit või osta meie poolt taastatud stiilset vana või (peamiselt skandinaavia) vintage mööblit. Disainimine toimub suures osas töö käigus, kuid võimalik on tellida meilt soovi korral ka kavand. Kõik esemed viimistleme käsitööna, kasutades keskkonnale ja tervisele ohutuid värve ja õli ning vaha, olles vastutustundlikud ja keskonnasõbralikud oma tegevuses.

Huvi korral võta meiega kindlasti ühendust.

Baibi Villem  

 mooblistuudio@gmail.com |  +372 5800 4316

Väike Mööblistuudio looja