MEIE LUGU

Väike Mööblistuudio on 2019 aastal asutatud käsitööd, taaskasutust ja põhjamaist sisekujundust väärtustav stuudio-pood, mis tegutseb Tartus. Alustasime väikesel stuudio pinnal vaid tellimustööde tegijana, kuid alates sügisest 2022 oleme avanud oma uksed ka klientide jaoks ning meid on võimalus külastada, tulla katsuma ja oma silmaga vaatama ning inspireeruma.

Sügav armastus vintage mööbliesemete vastu koos naturaalse viimistluse, autentsuse ja käsitööga on see, millele meie ettevõte on üles ehitatud ja mis meid jätkuvalt edasi kannab. Loome kodule pühendatud brändi, mis on suunatud teadlikule tarbijale.

Usume, et materjalid ja värvid räägivad universaalset keelt ning et teie kodu ja ruum on koht, kus saate oma lugu rääkida ning edasi anda, sest iga inimese kodu peegeldab just tema ainulaadset isikupära.


KOOSTÖÖD

Teeme koostööd inimeste ja ettevõtetega, kes jagavad meie imetlust käsitöö, taaskasutuse, naturaalsete materjalide ja kvaliteetse disaini vastu ning kes püüavad alati asju paremaks teha. Soovime seda kõike ka teiega jagada – näidata, miks on sellise sisustuse ostmine teadlik ja keskkonnasõbralik tegevus.

Asi ei ole täiuslikkuses, vaid parema poole püüdlemises ja seda soovime me teha iga päev. Usume, et ei pea tegema kompromissi kvaliteedi, disaini või väärtuste osas, et sisustada oma kodu vastutustundlikult ja kaunilt.PROTSESS

Pakume klientidele võimalust renoveerida oma mööblit või osta meie poolt taastatud stiilset vana mööblit. Disinimine toimub enamasti töö käigus, kuid võimalik on tellida meilt soovi korral ka kavand. Kõik esemed viimistleme käsitööna, kasutades keskkonnale ja tervisele ohutuid värve ja vahasid, olles vastutustundlikud.

Soovi korral võta meiega kindlasti ühendust!

Baibi Villem  

| mooblistuudio@gmail.com |  +372 5800 4316

Väike Mööblistuudio asutaja/ disainer