Värvidest ja inspiratsioonist

Vana mööblit võiks oma kodus uuele eelistada väga mitmel põhjusel: ajalooga esemed on hoopis väärikamad, need on reeglina uutest soodsamad ja vastupidavamad. Lisaks veel on taaskasutus ka väga keskkonnasõbralik.

Vana mööbel ja selle taaskasutus on inspireerinud mind juba pikka aega. Hakkasin mööbli värvimise ja uute põnevate viimistluslahendustega katsetama juba umbes 8 aastat tagasi. Tänaseks on mul oma väike stuudio ja olen oma oskusi lihvinud iga mööblitükiga järjest enam.

Iga töö valmib uues ja omanäolises ning kordumatus võtmes - see ongi see, mis mind vana mööbli disainimise juures kõige rohkem võlub. Kui oled leidnud mõne inspireeriva "päevi näinud" eseme ja annad talle täiesti uue ilme, kasutades võimalikult palju ära juba olemas olevaid detaile ning tuues need taas fookusesse. Ideesid ammutan peamiselt loodusest, sisekujundusest, kunstist, disainist, arhitektuurist ja kogu sellest värvilikirevast maailmast, mis on meie ümber. Ja inspiratsioonist juba puudust ei tule. 

Mahedad ja looduslähedased toonid on mu lemmikud, need sulanduvad pehmelt igasse interjööri. Oma tööde värvigamma olen valinud vastvalt skandinaavialikule lihtsale elegantsele stiilile. See kooslus mõjub igas ruumis eriliselt ning annab juurde väärtust ja loomulikkust. Tehtud tööd valmivad alati minu enda käsitööna ning on ainulaadsed ja kordumatud.

Julgustan alati oma kliente ka ise kätt proovima, jagan nõuandeid ning nippe selleks hea meelega. Juhul kui Sa ise vana mööblit oma kodusse sobivalt korda teha ei oska, aitame Sind rõõmuga ka selles - nii spetsiaalsete lahenduste kui ka teostamisega.

Eelmine
Uued Nordfärg värvitoonid nüüd müügil
Järgmine
Värvitud mööbli hooldamine ja värskendamine

Vastused puuduvad

Email again: