Kaunid ja minimalistlikud dekoratsioonid loovad pühadehõngu

Vaikselt jõuab kätte aeg, et oma kodud pühadeks valmis seada ning õige meeleolu tekitada. Seda võiksime teha nii meile saabuvate külaliste kui ka iseenda jaoks, sest just praegu on rahulikum talvine periood, kui tasub enesele aega võtta ning oma kodu üheks mõnusaks oaasiks ehtida.

Pehmest puuvillast padjakatted

Kasuta õrnasid tulesid, mõnusa aroomiga küünlaid (valiku MARO Candles naturaalsest sojavahast küünlaid leiad siit), talviseid oksi (kuusk, mänd, eukalüpt, lehis, pukspuu, iileks) ja okstest valmistatud pärgasid. Kombineeri oma pärgades erinevaid oksi või lisa kaunistuseks kuivatatud lilli, et saavutada kihilisem tulemus. Kaunilt detailsed ise valmistatud dekoratsioonid, ei mõju ruumis liiga intensiivselt ja loovad just õige tasakaalu. 


Garland metallist tähekestega

Ilus messingist küünlajalg või põnev klaasist küünlavaas toovad lauale koheselt pühade tunnet, samuti on alati kaunis näha vaasides oksi või talviseid õitsvaid lilli (ratsuritähed, iileksi oksad punaste marjadega, eükalüpt, vahalill jms). Lillede valimisel saad kindlasti head nõu lillepoodidest. Küünlajalgadest on minu lemmikuteks House Doctor teeküünla hoidja Anit ja küünlajalg Anit, mis kombineerituna mõjuvad eriti kaunilt ja mitmekülgselt.

Sel hooajal on trendikad ka traditsioonilised ja veidi vanaaegsed kaunistused, mis püüavad pilku ja tekitavad armsalt nostalgilist meeleolu ruumis. Leiad Mööblistuudio uute toodete valikust nüüd ka klaasist jõulukuule, mis kuusele sära annavad ning koos tuledega tekitavad imekauni terviku.

Madam Stoltz jõuluehted

Paberist tähed aknale


Vanad taastatud mööbliesemed on ruumis samuti hubase ja nostalgilise miljöö loojateks, miks mitte sobivad ka toredaks kingituseks või jõululaua ümber! Lisa veel kaaslaseks pehme pleed või padi ning õdus kodune pühade meeleolu ongi loodud!

Garland kellukestega ukselingi ümber

Vineerist tumepunane täheke aknale

Kuivatatud lilled dekoreerimiseks

Eelmine
Mööbli restaureerimise ABC
Järgmine
Eri stiilide sobitamine interjööris

Vastused puuduvad

Email again: